Bertram Schmiterlöw etsningar

Bertram Schmiterlöw etsningar
Bertram Schmiterlöw etsningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): Vy mot mariabergen, etsning signerad Schmiterlöw i trycket samt med blyerts samt med edikation, numrerad 37/200, daterad -44, medföljer gåvobrev från kontnären a tergo uppklistrat, mått ca 32x23 cm

Ej examinerad ur ram

794071

2020-07-18