NK matsalsbord

NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord
NK matsalsbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, matbord, 1900-tal, mahognyfanér, skyltmärkt, höjd 75, diameter 156, 6 iläggsskivor vardera 55 cm (ofanérade)

Avslag, fanérskador, slitage

794080

2020-07-15