Oidentifierad konstnär 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt föreställande Alfonso iv d´Este (1634-1662, herig av Modena) , och blått fältband, olja på duk, 77x60 cm

Dubblerad, smärre färgbortfall

794084

2020-07-15