Olja på duk

Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

ELVY HERNBERG, "Besöket", 1941, olja på duk, figurativt motiv, titelerad samt daterad a tergo, mått ca 71x58,5 cm

794133

2020-07-18