Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR 4 st, 1 par i sterlingsilver med fylld fot (höjd ca 26 cm), 1 ljusstake TESI 1966 (höjd ca 18 cm, fylld fot), 1 ljusstake med importstämplar (höjd 8 cm, fylld fot)

skador samt lagningar på de största ljusstakarna

794134

2020-07-25