Quistgaard brickbord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JENS HARALD QUISTGAARD, Källemo,1950/60-tal, brickbord, massiv teak, löstagbar samt vändbar skiva/bricka med en slät och en konkav sida, kvadrat skiva, stämplat Made In Sweden, höjd 46, diameter 62x62 cm
märken på skiva
794145
2020-07-25