Quistgaard brickbord

Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord
Quistgaard brickbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS HARALD QUISTGAARD, Källemo,1950/60-tal, brickbord, massiv teak, löstagbar samt vändbar skiva/bricka med en slät och en konkav sida, kvadrat skiva, stämplat Made In Sweden, höjd 46, diameter 62x62 cm

märken på skiva

794145

2020-07-25