Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS MANDEL (född 1923): Komposition, figurativt motiv, akvarell, signerad Thomas Mandel, daterad 1946, mått ca 63x47 cm
Ej examinerad ur ram
794148
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här