Tissot Seastar Navigator herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, ca 1970, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40522, cal Valjoux 7734, stålänk (ej original), diameter 40,3 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, stötskador, tavla med oljefläckar, bruksslitage
794150
2020-07-17