Matbord furu

Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu
Matbord furu

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, på centralfot, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 73, diameter ca 120, två iläggsskivor á 47 cm, totallängd ca (120+47+47) 214

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, märken

794155

Päivämäärä:

2020-07-18