Matbord furu
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1900-talets andra hälft, furu, på centralfot, brännmärkt NC Sweden, höjd ca 73, diameter ca 120, två iläggsskivor á 47 cm, totallängd ca (120+47+47) 214
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, märken
794155
Päivämäärä:
2020-07-18