Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, bemålad, sittlock med underliggande förvaring, längd ca 140, sitthöjd 48 cm

Senare bemålad , slitage

794164

2020-07-15