Leksaksbilar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKASAKSBILAR, 2 st, 1950-tal, sportbil, Schuco "Micro racer", mekanisk, nyckel medföljer, "Hot rod", målad och litograferad plåt, längd ca 9 och 18 cm
Hot rod saknar ruta, funtkionen garanteras ej, slitage
794166
2020-07-18