Hans Agne Jakobsson takarmaur Markaryd
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd, 1900-talets mitt, stomme i trä, med tre ljuspunkter, kupor i vit plast, bredd ca 54 cm, höjd 13 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift
794169
2020-07-18