Hans Agne Jakobsson takarmaur Markaryd

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd, 1900-talets mitt, stomme i trä, med tre ljuspunkter, kupor i vit plast, bredd ca 54 cm, höjd 13 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift

794169

2020-07-18