Ingmar Relling "Siesta" fåtöljer

Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling
Ingmar Relling

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGMAR RELLING, "Siesta", fåtöljer, 1 par, stomme i mörkbonat trä, svart skinnklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

bruksslitage

794174

2020-07-26