Skulptur Hjalmar Branting

Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting
Skulptur Hjalmar Branting

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, byst, föreställande Hjalmar Branting, monogramsignerad A.O, konstmassa, total höjd ca 26 cm

Slitage, spricka

794192

2020-07-18