Terrin Royal Copenhagen

Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen
Terrin Royal Copenhagen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN Terrin, porslin, handmålad dekor samt förgyllda detaljer, fatets längd ca 51 cm

fatet med spricka undertill samt nagg på inre bottenring

794193

2020-07-26