Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN Terrin, porslin, handmålad dekor samt förgyllda detaljer, fatets längd ca 51 cm
fatet med spricka undertill samt nagg på inre bottenring
794193
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här