Yvonne Antoniou Öhlund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YVONNE ANTONIOU ÖHLUND (1927- 2005), Komposition av hus, olja på duk, signerad och daterad Y. Antoniou -56, mäter ca 30 x 73 cm.

794212

2020-07-15