Fotogenlampor

Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor
Fotogenlampor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTOGENLAMPOR, 2 st, vägg samt bordmodell, 1900-talets mitt, TEXA Sävedalen, stomme i mässing, grönt glas, höjd ca 38-43 cm

Bruksslitage, ställvis hårt slitage

794213

2020-07-18