Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
800 SEK
FOTOGENLAMPOR, 2 st, vägg samt bordmodell, 1900-talets mitt, TEXA Sävedalen, stomme i mässing, grönt glas, höjd ca 38-43 cm
Bruksslitage, ställvis hårt slitage
794213
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här