Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PELARBORD, 1900-tal, rund skriva med fanér, centralben och 3-delad fot, höjd ca 75, diameter 75 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, fanér skadad på bordsskivan
794216
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här