Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1900-tal, rund skriva med fanér, centralben och 3-delad fot, höjd ca 75, diameter 75 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, fanér skadad på bordsskivan

794216

2020-07-18