Karl Mårtens fjällripa

Karl Mårtens fjällripa
Karl Mårtens fjällripa
Karl Mårtens fjällripa
Karl Mårtens fjällripa
Karl Mårtens fjällripa
Karl Mårtens fjällripa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Fjällripa, sigillstämplad, signerad och numrerad, 155/190, färglitografi, bladstorlek 45x31,5 cm

Oramad

794221

2020-07-16