Lisa Rinnevou litografi

Lisa Rinnevou litografi
Lisa Rinnevou litografi
Lisa Rinnevou litografi
Lisa Rinnevou litografi
Lisa Rinnevou litografi
Lisa Rinnevou litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, 97/225, färglitografi, bladmått ca 64x45 cm

Oramad

794224

2020-07-16