Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): 3 st, färgserigrafi, monogramsignerad M.V och numrerad 89/125, bladmått ca 49,5x49,5 cm
Oramade
Blad med smärre veck
794242
2020-07-16