Maria Manuela färgserigrafier

Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier
Maria Manuela färgserigrafier

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): 3 st, färgserigrafi, monogramsignerad M.V och numrerad 89/125, bladmått ca 49,5x49,5 cm

Oramade

Blad med smärre veck

794242

2020-07-16