Stina Wirsén serigrafi

Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STINA WIRSÉN (född 1968): Brokiga, färgserigrafi, numrerad 66/90, serigrafi, bladmått ca 61x81 cm

Oramad

Skador och veck i hörnen

794249

2020-07-16