Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): färglitografi, arbetare, signerad, numrerad 177/310, ca 62x50 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ram, skador på ram
794252
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här