Butlers tray

Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BUTLERS TRAY, Brickbord, idegran samt bok, 2000-tal, höjd ca 47 cm, 148x90 cm

mindre bruksslitage

794257

2020-07-25