Jan Lundqvist akvareller

Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller
Jan Lundqvist akvareller

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935): (4) Mariefred, Uppsala, Knivsta samt Flustret, signerade Jan Lundqvist, akvareller, bladmått ca 34-39,5x45-53 cm

Oramade

Uppdaterat motiven

794260

2020-07-16