Jan Lundquist akvareller

Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller
Jan Lundquist akvareller

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935): (4) Västerås, Sigtuna, Norrtälje kyrka samt stadshotellet Norrtälje, signerad Jan Lundqvist, akvareller, bladmått ca 22-32x40-51cm

Oramade

Uppdaterat motiven

794261

2020-07-16