Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Tre musor", signerad Marjatta Sarasalo, 188/360, färglitografi, ca 55x53 cm
Ej examinerad ur ram
794263
2020-07-18