Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PARTI SILVER, 12 dlr, bl a såsnipa, bägare, dosa, svenska och utländska stämplar, bla 1700-tal, total vikt ca 914 g

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, en hänkel lös på bägare

794281

2020-07-18