Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PARTI SILVER, 12 dlr, bl a såsnipa, bägare, dosa, svenska och utländska stämplar, bla 1700-tal, total vikt ca 914 g
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, en hänkel lös på bägare
794281
2020-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner