Soffa 1700-tal

Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, gustaviansk, 1700-tal, bemålad, skuren dekor med bandfläta, kannelerade ben, textilklädsel, längd 188, sitthöjd ca 50 cm

Renoverad och kompleterad, senare bemålning, slitage

794283

2020-07-16