Helga Wachholz oljemlning

Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning
Helga Wachholz oljemlning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGA WACHHOLZ (född 1936): "I väntan på", signerad och daterad 1981, olja på duk, ca 93x80 cm

794292

2020-07-19