Oidentifierad konstnär porträtt 1700-tal
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets senare del): Sofia Magdalena (1746-1813), olja på duk, ca 83x66 cm
Omfattande krackelyrer och en handfull färgbortfall, retuscher, dubblerad duk, saknar ram
794296
2020-07-15