Oidentifierad konstnär porträtt 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets senare del): Sofia Magdalena (1746-1813), olja på duk, ca 83x66 cm

Omfattande krackelyrer och en handfull färgbortfall, retuscher, dubblerad duk, saknar ram

794296

2020-07-15