Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, figuriner, 2 st, föreställande exotiska fåglar, stengods, emaljglasyrer i blått och grönt, Rörstrand, märkt " Rörstrand", GN, höjd ca 12,5 cm
Slitage, lagningar
794304
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här