Gunnar Nylund fåglar

Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar
Gunnar Nylund fåglar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, figuriner, 2 st, föreställande exotiska fåglar, stengods, emaljglasyrer i blått och grönt, Rörstrand, märkt " Rörstrand", GN, höjd ca 12,5 cm

Slitage, lagningar

794304

2020-07-18