Carl Gustaf Hiort af Ornäs, fåtöljer, 1 par
Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, fåtöljer, 1 par, "Pedro", tillverkare Puunveisto Oy - Träsnider Ab, Finland.1950-tal, ben av björk, stoppad klädsel i grön plysch, höjd 80, sitthöjd 40 cm
Omklädda, ben med brulsslitage
794307
2020-07-15