William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Schnauzer with water bottle", återvunnen plast, signerad och numrerad 17/200, längd 55 cm, höjd 40 cm.

Zustandsbeschreibung

Möbeltassar undertill.

794310

2020-07-15