Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Schnauzer with water bottle", återvunnen plast, signerad och numrerad 17/200, längd 55 cm, höjd 40 cm.
Zustandsbeschreibung
Möbeltassar undertill.
794310
2020-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner