Patrik Andiné färglitografi

Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PATRIK ANDINÉ(född 1968): Kvinna i vinterlandskap, signerad och märkt E.A., färglitografi, bladmått ca 52,5x42,5 cm

Hörn med veck

794313

2020-07-16