Taklampa Hans-Agne Jakobsson
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON (1919-2009), takarmatur, 1970-tal, Markaryd, stomme i mässing, fransar i tyg, etikettmärkt, diameter ca 39 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, franserna delvis böjda
794314
2020-07-18