Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, halvmåneform, underrede fanerat i mahogny, skivan med ådringsmålning, höjd ca 77, diameter 96 cm

Skivan kraftigt slagen

794324

2020-07-17