Skåp rokoko
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, 2-delat, svängt krön, fanerat i ek, invändigt grönmålat samt med skedhylla, höjd ca 210, 100x52 cm
Nyckel finns
Senare lås, senare invändig bemålning, bruksslitage, sprickor, skada och lagning vid dörr
794326
2020-07-17