Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

6 600 SEK

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, 2-delat, svängt krön, fanerat i ek, invändigt grönmålat samt med skedhylla, höjd ca 210, 100x52 cm

Nyckel finns

Senare lås, senare invändig bemålning, bruksslitage, sprickor, skada och lagning vid dörr

794326

2020-07-17