Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 1900-talets mitt, Nordisk Kompaniet, 3 delar, fanerat i mahogny, med intarsiadekor, brickmärkt, höjd ca 66, 48x33 cm
KKantskador, slitage
794339
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här