Satsbord NK

Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK
Satsbord NK

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 1900-talets mitt, Nordisk Kompaniet, 3 delar, fanerat i mahogny, med intarsiadekor, brickmärkt, höjd ca 66, 48x33 cm

KKantskador, slitage

794339

2020-07-17