Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, sengustaviansk stil, 1800-tal, oval form, mahognyfanér, två lådor, höjd 70 cm, 45x65 cm.
Slitage, fanérskador, fläckar, del av list saknas
794355
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här