Roberta Gonzalez oljemålning

Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning
Roberta Gonzalez oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTA GONZALEZ (1909-1976): Abstrakt kompposition, signerad och daterad 1938, olja på duk, ca 32x22 cm

794374

2020-07-17