Mac Hamilton oljemålning

Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben, signerad, olja på papp monterad på pannå, ca 65x80 cm

PROVENIENS: Galleri Blanche, Mynttorget, 1987

794394

2020-07-17