Svante Albert Blombergsson oljemålning
Klubbat för:
72 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875): Motiv från Hälsingland, signerad och daterad Albert Blombergsson 1866 (?), olja på duk, ca 35x44 cm
Kuntoraportti
Lagning, enstaka mindre färgskada
794397
Päivämäärä:
2020-07-17