Svante Albert Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

72 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875): Motiv från Hälsingland, signerad och daterad Albert Blombergsson 1866 (?), olja på duk, ca 35x44 cm

Kuntoraportti

Lagning, enstaka mindre färgskada

794397

Päivämäärä:

2020-07-17