Amanda Bergstedt oljemålning

Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMANDA BERGSTEDT (1841-1918): Sällskap i stuga, signerad, olja på duk, ca 44x56 cm

794405

2020-07-17