Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, dekor av växter mot vinröd botten, 1900-talets senare del, ca 303x300 cm.

Smärre slitage

794414

2020-07-20