Bokhylla med barskåp teak
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, fanerad med teak, 1950/60-tal, underdel med fyra större lådor samt skåp med skjutdörrar, överdel med hyllor, två mindre lådor samt barskåp med invändig belysning. höjd 164, bredd 135, största djup 41 cm
Bruksslitage
794415
2020-07-19