Bokhylla med barskåp teak

Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak
Bokhylla med barskåp teak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, fanerad med teak, 1950/60-tal, underdel med fyra större lådor samt skåp med skjutdörrar, överdel med hyllor, två mindre lådor samt barskåp med invändig belysning. höjd 164, bredd 135, största djup 41 cm

Bruksslitage

794415

2020-07-19